КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб».

— Метою Закону є підвищення рівня військової дисципліни військовослужбовців, а також військовозобов'язаних та резервістів під час проходження зборів, вдосконалення порядку притягнення зазначених осіб до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень, йдеться у прес-релізі на сайті президента.

Закон передбачає посилення відповідальності військовослужбовців, а також військовозобов'язаних та резервістів, під час проходження зборів за порушення правил водіння або експлуатації машин, скоєних у стані алкогольного сп'яніння, вчинення ними військових адміністративних правопорушень, в разі невиконання (неналежного виконання) ними своїх службових обов'язків, порушення військової дисципліни або громадського порядку.

Нагадаємо, прес-центр штабу АТО повідомили, що 13 квітня, імовірно через необережне поводження зі зброєю, загинули двоє військових ЗСУ.

ФОТО: інтернет

QHA