КИЇВ (QHA) -

За останні чотири роки "Укроборонпром" перейшов від ремонту і часткової модернізації до випуску нових зразків озброєння і військової техніки з урахуванням бойового досвіду українського війська, написав у своєму Facebook Президент України Петро Порошенко.

З такими словами глава держави привітав оборонне підприємство з 7-річчям.

За словами Порошенка, абсолютна більшість військової техніки, яку бачили на параді до Дня Незалежності України, виготовив концерн.

— Абсолютна більшість військової техніки, яку ми бачили на параді до Дня Незалежності, — виробництва "Укроборонпрому". За останні чотири роки підприємства концерну перейшли від ремонту і часткової модернізації до випуску нових зразків озброєння і військової техніки з урахуванням бойового досвіду українського війська.

За словами Порошенка, зараз "Укроборонпром" майже на 100% виконує державне оборонне замовлення і забезпечує фронт сучасним військовим озброєнням.

— Щоденна праця співробітників концерну — потужний внесок у перемогу України. Вітаю Державний концерн "Укроборонпром" з 7-річчям!

QHA повідомляло, що підприємства держконцерну "Укроборонпром" розробили низку новітніх систем для підвищення ефективності дії української артилерії.

Зокрема, контрбатарейний радар 1Л220УК від Запорізького НВК "Іскра" дозволяє розраховувати траєкторії польоту снарядів і визначати місцезнаходження ворожої артилерії.

Також розроблено автоматизований звукометричний комплекс артилерійської розвідки "Положення – 2", оснащений високочутливими акустичними сенсорами, які дозволяють визначити позицію ворожої артилерії і місця розривів снарядів на відстані у декілька десятків кілометрів.

QHA