БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Сьогодні, 31 травня, в Брюсселі відбулася зустріч Ради Росія — НАТО на рівні послів, на якій сторони обговорили українське питання, а також поінформували одне одного про майбутні масштабні навчання. Про це заявили у прес-службі Північноатлантичного альянсу.

— Рада НАТО – Росія провела відкритий обмін думками з декількох тем, включаючи ситуацію в Україні та навколо неї, питання, пов'язані з військовою активністю, транспарентністю і зниженням ризиків, щодо асиметричних методів (військової) стратегії та доктрини. НАТО і Росія провели брифінги про майбутні великі навчання, — заявили у прес-службі.

При цьому в повідомленні зазначено, що на двосторонні відносини РФ і НАТО негативно вплинуло російське вторгнення до Криму і на Донбас. Також в Брюсселі наголосили, що завжди готові до діалогу з РФ, проте лише тоді, коли Кремль буде підтримувати міжнародне право.

Раніше повідомлялося, що державний секретар США Майк Помпео закликав главу Міністерства закордонних справ Угорщини Петера Сіярто підтримати співпрацю України з НАТО на тлі російської агресії.

QHA