КЕРЧ (QHA) -

 

Молода людина 22-х років, яка влаштувала теракт у Керчі, була студентом Керченського політехнічного коледжу. Встановлено її ім'я та прізвище — Владислав Росляков.

Росляков навчався на четвертому курсі у цьому ж навчальному закладі. Як повідомляє паблік Mash з посиланням на оточення студента, молодий чоловік був дуже замкнутим, майже ні з ким не спілкувався і "виявляв інтерес до маніяків". Один із знайомих Рослякова, який попросив про анонімність, розповів РБК, що молода людина "дуже ненавиділа технікум через злих прєподов, він натякав що помститься їм".

Рослякова зараховали до коледжу в 2015 році. Відомо, що 8 вересня молода людина отримала дозвіл на рушницю 12-го калібру, а за декілька днів до атаки придбала півтори сотні набої до неї.

За повідомленням Mash, батьки Влада давно розлучилися.

Соціальними мережами Росляков востаннє користувався у 2014 році. Тоді він висловлював свої симпатії терористичному угрупованню "ДНР" і президенту РФ Путіну.

Пройдений тест у соцмережі характеризував Рослякова як прихильника лівих переконань.

Видання Informing опублікувало фото Рослякова.

 

Раніше було опубліковано фото Рослякова з камер відеоспостереження вже у керченському коледжі. Після здійснення теракту він застрелився.

Директор Керченського політехнічного коледжу Ольга Гребеннікова назвала вибух у навчальному закладі терактом, порівнявши його з подіями у Беслані. За її словами, до будівлі керченського коледжу увірвалися невідомі люди з автоматами і почали стріляти по студентах, які перебували всередині. Вони вбивали усіх, хто траплявся їм на шляху.

Нагадаємо, першими про версії теракту повідомляли містяни у соцмережах, у той час як офіційна влада заявляла, що у навчальному закладі стався вибух газу.

У Криму оголосили триденний траур у зв'язку з подією.

 

Джерело: РБК, informing.ru

QHA