КИЇВ (QHA) -

На церемонії презентації першого прототипу багатоцільового транспортного літака АН-132D був присутній його високість принц Королівства Саудівської Аравії Турки Сауд Мохаммед аль-Сауд, який передав вітання від зберігача двох святинь короля Салман ібн Абдул-Азіза аль-Сауда, повідомляє кореспондент QHA.

— Сьогодні знаменуємо початок продажу літаків АН-132D на місцевому, регіональному і міжнародному рівні в першому кварталі 2017 року. Саудівська Аравія розробила до 2030 року методологічну карту своєї діяльності та економічного розвитку в різних сферах, включаючи в себе загальні орієнтири в політиці. Роль Міста науки і технології Короля Абдул-Азіза полягає в посиленні місцевої технічної складової та співробітництво з іншими державами. У цьому контексті ми не можемо не згадати про угоду — технічний і стратегічний альянс, укладений між Містом науки і технології Короля Абдул-Азіза, компанією «Taqnia Aeronautics Co.» і ДП «Антонов» для виробництва літаків в Україні в квітні 2015 року з метою розробки літаків АН-132D, запуск якого ми відзначаємо сьогодні. Буде створена ціла виробнича лінія цих літаків, паралельно і в Саудівській Аравії, і в Україні за участю саудівських і українських інженерів, — сказав принц Королівства Саудівської Аравії Турки Сауд Мохаммед аль-Сауд.

Саудівська Аравія прагне поглибити і продовжити співпрацю з державним підприємством «Антонов» у сфері розробки і створення літаків.

QHA