АНАПА (QHA) -

У російському місті Анапа (Краснодарський край) буде створено військовий інноваційний технополіс "Ера" Міністерства оборони Російської Федерації. Про це йдеться в указі, підписаному президентом РФ Володимиром Путіним.

Відзначається, що мета створення цього технополісу — "формувати ефективну модель організації наукових досліджень для зміцнення оброноздатності країни".

Путін доручив військовим протягом трьох місяців подати проект положення про Військовий інноваційний технополіс "Ера". Фінансування "Ери" передбачається за рахунок держбюджету.

У технополісі буде розроблятися високотехнологічна військова продукція.

Відзначимо, що Анапа розташована на Чорноморському узбережжі Кавказу. Відстань від Анапи до окупованого Криму — 260 кілометрів.

Як писало QHA, раніше народний депутат Дмитро Тимчук повідомив, що в Криму нарощується військове угруповання РФ. Також Тимчук заявив, що окупований Крим усе більше втягується в обслуговування російських військових авантюр не тільки на Донбасі, але й в Сирії.

Відзначимо, що за чотири роки окупації Криму російський обсяг капіталовкладень в анексований півострів не досяг рівня, який був з боку Києва до окупації.

QHA