МОСКВА (QHA) -

 

Президент Росії Володимир Путін заявив, що у разі ядерної війни росіяни потраплять до Раю.

Про це голова РФ сказав на засіданні дискусійного клубу «Валдай», де обговорювалося питання про застосування зброї масового ураження.

Путін заявив, що в російській концепції про ядерну зброю немає превентивного удару.

— Ми завдамо удару тільки тоді, коли переконаємося у тому, що потенційний агресор завдає удару по Росії. По нашій території. У нас створена система, ми її вдосконалюємо, система раннього попередження ракетного нападу. Вона фіксує у глобальному масштабі, що старти стратегічних ракет проведені, а також визначає траєкторію польоту і райони падіння ядерної зброї.

Тільки після цього ми завдамо удару у відповідь .... Але тоді агресор має знати, що відплата неминуча, що він буде знищений. А ми — жертва агресії. Ми як мученики потрапимо до раю. А вони просто здохнуть. Тому що вони навіть покаятися не встигнуть.

Відповідь Путіна у залі зустріли сміхом.

 

Нагадаємо, раніше представник США у НАТО Кей Бейлі Хатчінсон заявила, що Росія має зупинити розробку забороненої ракетної системи середньої дальності, в іншому випадку США знищать її до того, як вона почне функціонувати.

За її словами, у США впевнені, що РФ розробляє ракетну систему наземного базування в порушення договору, укладеного ще за часів Холодної війни.

QHA