КИЇВ (QHA) -

Російську співачку, екс-учасницю групи «Блестящие» Анну Семенович внесли до бази даних сайту «Миротворець» через відвідування анексованого Криму.

Як повідомляється на сайті, російська співачка «співпрацювала з проросійськими терористичними організаціями» і брала участь в пропагандистських заходах проти України.

— Свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення у захоплений російськими окупантами Крим. Участь в спробах легалізації анексії АР Крим, — йдеться у профілі співачки на сайті.

Раніше Семенович публікувала на своїх сторінках у соцмережах фото з анексованого Криму. Поки що вона не коментувала внесення особистих даних до бази «Миротворця».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до бази сайту «Миротворець» потрапила російська актриса театру і кіно Жанна Еппле, відома за серіалом «Жінки бальзаківського віку». Актриса потрапила до бази за «свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим». Їй також інкримінують участь в пропагандистських заходах РФ.

QHA повідомляло, що за відвідування окупованого Криму до бази «Миротворця» потрапив знаменитий російський актор Арарат Кещян. Про його поїздку стало відомо з Instagram-аккаунта, де він виклав фотографії на тлі визначних пам'яток Ялти.

QHA