Київ -

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні оприлюднила відео з її безпілотного літального апарату дальнього радіуса дії, який зафіксував колони вантажівок, що посеред ночі в’їжджали до України та виїжджали з неї ґрунтовою дорогою в районі неконтрольованої ділянки міждержавного українсько-російського кордону.

Відео розміщене на офіційному каналі СММ в YouTube.

В СММ вказують, що 7 серпня о 22:15 БПЛА виявив колону з 8 шестиколісних вантажівок із критими брезентом вантажними відсіками, що рухалася на схід дорогою біля н. п. Чистякове (непідконтрольний урядові, 62 км на схід від Донецька). Поблизу н. п. Манич, що приблизно за 3,5 км від кордону між Україною та Російською Федерацією, колона повернула на схід на ґрунтову дорогу, яка проходить через кордон. Після цього БПЛА зафіксував другу колону, яка рухалася в західному напрямку від кордону з Російською Федерацією цією ж ґрунтовою дорогою.

Напередодні в своєму звіті СММ ОБСЄ детально описала схему ротації вантажівок, яка відбувається вночі через неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону.
 

QHA