КИЇВ (QHA) -

Ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайла Згуровського призначили членом наглядової ради державного концерну «Укроборонпром». Про це повідомляється в указі президента України Петра Порошенка №8 від 18 січня.

— На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 17 березня 2014 № 309 «Про членів наглядової ради державного концерну «Укроборонпром» (зі змінами, внесеними Указом від 17 листопада 2016 № 510) призначити членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» Згуровського Михайла Захаровича — ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», — йдеться в указі.

Цей указ набирає чинності з дня його публікації.

Нагадаємо, Харківський завод ім. Малишева, який входить до складу державного концерну Укроборонпром, реалізував у 2017 році військової техніки більш ніж на 3 млрд. грн., що є рекордом для підприємства. Такий результат був досягнутий завдяки 100%-му виконанню заводом усіх поставлених завдань, у тому числі, завершення планових відправок танків «Оплот» до Таїланду.

QHA