СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Підрозділи берегової оборони Південного військового округу (ПВО) на полігоні «Ангарський» у Сімферопольському районі окупованого Криму в рамках тактичних навчань відпрацювали тактику «Сирійського валу».

Про це повідомив начальник прес-служби ПВО полковник Вадим Астаф'єв.

Під час навчань окупаційна армія РФ відпрацювала ведення загальновійськового бою.

— На першому етапі з'єднання берегової оборони підняли по навчальній тривозі. На навчанні особовий склад відпрацював питання ведення загальновійськового бою в обороні й наступі, у взаємодії з підрозділами артилерії і авіації, — зазначив Астаф'єв.

Під час навчань авіація відпрацювала прикриття підрозділу від ударів умовного противника, ведення повітряної розвідки, а також завдання ракетно-бомбових ударів, під час яких використовували комплекси розвідки, управління і зв'язку (КРУЗ) «Стрілець-ВР».

До навчань залучили більше 600 військових і близько 150 одиниць військової і спеціальної техніки, такої як літаки Су-25СМ3, ударні гелікоптери Мі-28Н.

 

QHA повідомляло, що вчора, 25 вересня, десятки бойових літаків РФ провели навчання у небі над Кримом. До навчань залучили 30 бомбардувальників Су-24М і штурмовиків Су-25СМ ВПС Росії. Завданням російських військових було відбити повітряну атаку умовного противника.

 

Джерело: Крыминформ

QHA