МОСКВА (QHA) -

 

Росія передасть Сирії комплекс протиповітряної оборони (ППО) С-300 «для захисту своїх військовослужбовців». Про це повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

За його словами, такі дії РФ "не спрямовані проти третіх країн".

— Тут для всіх має бути очевидна необхідність дій Росії щодо посилення безпеки своїх військових. Тому Росія, у цьому випадку, керується тільки цими інтересами. Ці дії не спрямовані проти третіх країн, вони спрямовані на захист наших власних військових.

Пєсков підкреслив, що дії ізраїльських льотчиків, через які у Сирії збили російський Іл-20, зашкодять відносинам Росії та Ізраїлю.

— За інформацією наших військових експертів, причиною цієї трагедії стали навмисні дії ізраїльських льотчиків, що, безумовно, не може не завдавати шкоди нашим відносинам, а головне — це змушує російську сторону вжити додаткових ефективних заходів щодо організації безпеки наших військовослужбовців у Сирії.

 

QHA повідомляло, що 18 вересня поблизу узбережжя Сирії зник російський Іл-20. На борту літака перебувало 15 військовослужбовців.

Влада РФ заявила, що Іл-20 збили з комплексу С-200 сил ППО Сирії над Середземним морем з вини винищувачів F-16 Ізраїлю, які нібито прикривалися літаком.

 

Джерело: УНИАН

QHA