ВАШИНГТОН (QHA) -

Росія двічі попередила США, що її війська, разом з силами режиму Асада, готуються завдати удару по території Сирії, де перебувають десятки американських військових.

Про це повідомляє CNN, посилаючись на військові джерела.

РФ заявила, що у місці, куди вона збирається завдати удару, перебувають бойовики, які користуються підтримкою американських військових. Як повідомляється, йдеться про американську військову базу в місті Ат-Танф.

Американці побоюються, що росіяни можуть використовувати свої військові кораблі у східному Середземномор'ї, а також ракети проти сирійських повстанців. Пентагон не виключає військової відповіді у разі атаки авіації РФ.

— США не прагнуть боротися з урядом Сирії або будь-якими групами, які можуть надати йому підтримку. Однак, якщо здійснять атаку, Сполучені Штати без коливань використають необхідну і пропорційну силу для захисту сил США, коаліції або партнерів, — заявило джерело.

Раніше повідомлялося, що російські військові літаки після 22-денної перерви відновили повітряні удари по останній утримуваній сирійськими повстанцями провінції Ідліб. Удари з повітря завдали по району Джіс аль-Шугур.

Джерело: CNN

QHA