СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Більше однієї тисячі російських військовослужбовців візьмуть участь у військових навчаннях, які відбудуться в Криму і на півдні РФ.

Як заявив начальник прес-служби Південного військового округу РФ Вадим Астаф'єв, до навчань залучать більше 50 літаків, включаючи надзвуковий бомбардувальник Ту-22М3, і близько 10 кораблів Чорноморського флоту.

За його словами, на першому етапі ескадрильї оперативно-тактичної авіації перебазуються з Ростовської області до Криму, де протягом тижня проводитимуть навчання з дивізією ППО і кораблями Чорноморського флоту.

— У спільному навчанні візьмуть участь більше 1 тис військовослужбовців об'єднання (4-ї армії ВПС і ППО) і залучать більше 50 літаків дальньої, оперативно-тактичної, штурмової авіації, у тому числі — літак дальнього радіолокаційного виявлення та управління А-50, надзвуковий ракетоносець-бомбардувальник Ту-22М3, а також близько 10 кораблів Чорноморського флоту.

Зокрема, ескадрильї винищувачів Су-30СМ і бомбардувальників Су-34 застосують ракети і бомби проти умовних цілей в районі полігонів Опук і Чауда в Криму.

 

Нагадаємо, на початку вересня кораблі Чорноморського флоту РФ і авіація Південного військового округу Міноборони Росії, провели навчання зі «знищення» кораблів і літаків умовного противника у Чорному морі. У навчаннях брали участь бойові літаки Су-30М2 (багатоцільовий винищувач).

 

Джерело: ТАСС

QHA