СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

На території окупованого півострова Крим Російська Федерація провела чергові військові навчання, під час яких морська авіація відпрацювала пошук підводних човнів. Вертолітники морської авіації ЧФ відпрацювали пошук підводних човнів умовного противника, повідомляє джерело з посиланням на прес-службу Міноборони Росії.

У навчаннях взяли участь екіпажі вертольотів Ка-27 і Мі-8, а також персонал авіаційної комендатури змішаного морського авіаційного полку Чорноморського флоту Росії.

Згідно з повідомленням Міноборони РФ, на гідроаеродромах російські військовослужбовці виконували завдання з організації польотів вертольотів, забезпечуючи їх зв'язком і необхідними даними при перельотах. Особовий склад підрозділів провів роботи зі стаціонарного розгортання на позиції окремого приводного маяка, який дозволяє здійснювати радіотехнічне забезпечення авіаційних частин.

 Нагадаємо, 8 квітня підконтрольна Кремлю влада почала навчання спецназу, до яких було залучено понад 450 військовослужбовців і задіяно понад 100 одиниць спеціальної техніки.

ФОТО: інтернет

QHA