СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Росія продовжує мілітаризувати окупований Крим, розширюючи там свої військові позиції. Про це повідомили на сторінці Міністерства тимчасово окупований територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) у Facebook.

Так, РФ наприкінці вересня розгорнула на півострові поблизу Севастополя, Феодосії та Євпаторії зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 «Тріумф».

— Зенітно-ракетні комплекси С-400 «Тріумф» оснащуються ракетами різних типів, зокрема, 48Н6 і 40Н6 з дальністю ураження до 250 і 400 кілометрів відповідно. Вони можуть вражати цілі на висоті до 60 км, — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що в радіусі ураження С-400 знаходяться повітряні судна над акваторією Чорного і Азовського морів, а також над територіями країн Чорноморського регіону — Румунії, Молдови і Туреччини.

 

QHA повідомляло, що 21 вересня у Євпаторії розгорнули третій дивізіон зенітних систем С-400 «Тріумф». ЗРК почали виявлення і відстеження цілей.

Відзначимо, що С-400 призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів протидії.

QHA