КИЇВ (QHA) -

Росія використовує загибель ватажка терористичної «ДНР» Олександра Захарченка для дискредитації Збройних сил України (ЗСУ). Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк.

— Російські пропагандисти інтенсивно поширюють чутки про причетність до його загибелі (Олександра Захарченко — ред.) українських спецслужб. У той же час, на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, на передових позиціях з'єднань і частин 1 і 2 АК ЗС РФ активізувалася робота пропагандистських російських засобів масової інформації для підготовки хибних і перекручених матеріалів щодо України та її Збройних Сил, — зазначив Гуцуляк.

За словами спікера Міноборони, з РФ прибули знімальні групи, щоб відзняти фейкові відеоматеріали. Для цього російські найманці обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил.

Нагадаємо, 31 серпня у Донецьку в результаті вибуху в кафе загинув лідер терористів «ДНР» Олександр Захарченко. Під час вибуху також дістав поранення «міністр податків і доходів ДНР» Олександр Тимофєєв.

QHA повідомляло, що на похорон Олександра Захарченка примусово звозили людей. Усіх «скорботних» привезли на місце прощання на автобусах.

QHA