СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Морська авіація Чорноморського флоту (ЧФ) РФ в анексованому Криму провела навчання на полігоні Опук.

Як повідомляє прес-служба ЧФ, на першому етапі планового навчання екіпажі фронтових бомбардувальників Су-24М і багатоцільових винищувачів Су-30СМ провели розвідку в районах Чорного моря, під час якої виявили загін бойових кораблів умовного противника.

— Наступним етапом заходу стало виконання льотчиками дозаправки паливом у повітрі від літака-заправника Іл-78. На завершальному етапі навчання екіпажі Су-24М і Су-30СМ виконали бомбометання по полю з мішенями і провели пуски некерованих ракет по наземних цілях, які імітують довготривалі вогневі точки «противника», — йдеться у повідомленні.

У навчаннях брали участь 10 екіпажів окремого морського штурмового авіаційного полку морської авіації і ППО Чорноморського флоту РФ.

Раніше екіпаж малого ракетного корабля «Вишній Волочек» Чорноморського флоту Росії провів навчання з ведення бою в акваторії Чорного моря біля окупованого Криму.

На навчаннях корабель ЧФ РФ також відкрив по умовному противнику вогонь з артилерійської установки А-190 «Універсал».

QHA раніше повідомляло, що Чорноморський флот провів чергові військові навчання в окупованому Криму. До навчань залучили дивізіони берегових ракетних комплексів «Бастіон» і «Бал», мобільні берегові комплекси розвідки морської і повітряної ситуації, а також екіпажі літаків СУ-30СМ морської авіації.

QHA