БАНГІ (QHA) -

У Центральноафриканській Республіці (ЦАР) спалахнули масові протести через вбивство найманцями однієї з російських ПВК місцевого жителя.

Вбивство мирного жителя сталося у місті Дамара, яке розташоване у 75 кілометрах від столиці ЦАР Бангі. Після цього місцеві жителі почали вимагати виведення російських найманців, які, за офіційними даними, були найняті для підготовки бійців FACA (Національної армії).

Під час зіткнень у Дамарі загинуло дві людини, у тому числі — один росіянин, ще п'ятеро — отримали поранення.

Нагадаємо, вчора, 31 липня, у ЦАР були вбиті троє російських журналістів: Кирило Радченко, Орхан Джемаль і Олександр Расторгуєв, які знімали репортаж про російських найманців у цій країні. Журналістів розстріляв. Вбивці влаштували їм засідку, сховавшись у кущах біля дороги неподалік від міста Сібю.

Раніше Служба безпеки України оприлюднила імена деяких бойовиків ПВК Вагнера, які воювали на Донбасі на боці терористичних угруповань.

Як писало QHA, 15 квітня в Росії помер журналіст Максим Бородін, який одним з перших написав про приватну військову компанію "Вагнер", яка воювала на Донбасі. Бородін випав з балкона 5 поверху і був доставлений в лікарню у стані коми, але незабаром помер.

Джерело: Информационное сопротивление

QHA