СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

На полігоні «Опук» в окупованому Росією Криму російські військові провели заходи бойової підготовки артилерійських підрозділів, з'єднань і частин, що входять до складу армійського окупаційного корпусу Чорноморського флоту РФ. Про це заявили у відділі інформаційного забезпечення ЧФ.

— Після здійснення маршу з пункту постійної дислокації і обладнання польового табору пости спостереження і розвідки виконали тренування з використанням безпілотних літальних апаратів (БЛА) з виявлення цілей і коригування вогню, а також відпрацювали взаємодію операторів БЛА з артилерійськими розрахунками, — йдеться у повідомленні.

Окупанти повідомили, що артилеристи здали нормативи щодо приведення артилерійських установок до бою, а також відпрацювали дії з оборони морського узбережжя.

Раніше повідомлялося, що 3 квітня в окупованому Криму в Керчі почалися навчання російських окупантів на Керченському мосту. У навчаннях взяли участь силовики з ФСБ, МВС, МНС, Міноборони РФ, кораблі Чорноморського флоту і Росгвардіі.

11 квітня російські екіпажі кораблів Кримської військово-морської бази провели навчання з відпрацювання комплексу заходів зі встановлення мінних загороджень і боротьби з мінною небезпекою.

QHA