МОСКВА (QHA) -

 

Росія відпрацювала пуски із зенітних ракетних систем і комплексів, таких як С-400, «Бук-М3» і «Панцир-С1», у регіонах Південного військового округу (ПВО) і окупованому Криму. Про це повідомив начальник прес-служби ПВО Вадим Астаф'єв.

— Зенітні ракетні комплекси (ЗРК) «Бук-М2», «Бук-М3», «Тор-М2», «Панцир-С1» і С-400 зенітно-ракетних з'єднань і військових частин Південного військового округу (ПВО) провели навчально бойові пуски під час масштабного тренування розвідувально-ударних контурів загальновійськових об'єднань ПВО.

За словами Астаф'єва, пуски провели у рамках Єдиного дня вогню. У заходах взяли участь понад 5 тисяч російських військовослужбовців і задіяли близько 3 тисяч одиниць артилерійських знарядь.

— До заходів з бойової підготовки залучили понад 5 тис військовослужбовців і близько 3 тис одиниць артилерійських знарядь і ракетних комплексів, включаючи далекобійні важкі артилерійські знаряддя «Тюльпан», реактивні системи залпового вогню «Торнадо», «Смерч», «Ураган», «Град», самохідні гаубиці «Мста-С», а також оперативно-тактичні комплекси «Іскандер-М».

У пусках також задіяли декілька десятків безпілотних літальних апаратів, армійську, штурмову і оперативно-тактичну авіацію 4-ї армії ВПС і ППО ПВО.

 

QHA повідомляло, що на Далекому Сході РФ відбулися найбільші за 37 років військові навчання «Восток-2018». У них беруть участь близько 300 тисяч військовослужбовців. У маневрах також взяли участь військові з Монголії і Китаю.

 

Джерело: ТАСС

QHA