СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В анексованому Криму російські військові провели навчання зі знищення крилатих ракет умовного противника.

Як повідомили російські військові, до навчань залучили зенітні комплекси С-400 "Тріумф" і "Панцир".

— Бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів С-400 «Тріумф» і зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцир» зі складу армії ВПС і ППО Південного військового округу провели навчання з пошуку та знищення повітряних цілей. У процесі навчання військовослужбовці відпрацювали завдання з виявлення, супроводу і знищення крилатих ракет умовного противника.

 

Умовні крилаті ракети змодельовані електронним способом. Під час моделювання параметри швидкості польоту і висоти були різні, що ускладнювало бойовим розрахункам ураження об'єктів.

Начальник прес-служби Південного військового округу Вадим Астаф'єв заявив, що пускові установки самостійно дісталися до потрібної точки.

— На позиції техніка була переведена з похідного в бойове положення, після чого розрахунки виконали топоприв'язку і орієнтування засобів зенітного ракетного комплексу на місцевості.
 

 

Нагадаємо, 24 жовтня російські військові провели навчання із застосуванням авіації. У маневрах взяли участь літаки-амфібії Бе-12 "Чайка" зі складу окремого змішаного авіаційного полку морської авіації і ППО Чорноморського флоту.

Літаки також виконали 20 вильотів з пошуку і знищення підводних човнів.

 

Джерело: РИА Новости

QHA