СТАРОБІЛЬСК (QHA) -

Російський військовий Віктор Агєєв, який воював на Донбасі на боці бойовиків самоназваного «ЛНР» і потрапив у полон під селищем Жолобок Луганської області, наразі перебуває в СІЗО у Старобільську. Про це повідомляє «Громадське ТБ».

Агєєву і трьом іншим бойовикам, які разом з ним потрапили в полон, обрано запобіжний захід за статтею «терористичний акт». Це уродженці Сєвєродонецька Данило Гладков і Андрій Стоянов, а також луганчанин Богдан Венгер.

Так, у письмовій відмові Агєєва дати інтерв'ю журналістам «Громадського» вказується стаття 258-3 Кримінального кодексу України «Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній».

Крім того, у СІЗО, коментуючи інформацію про його можливе поранення під час полону, повідомили, що зі здоров'ям Агєєва все в порядку.

Справу розслідує слідчий відділ управління СБУ в Луганській області, а процесуальне керівництво здійснює Військова прокуратура України, повідомив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Всі четверо заарештовано без права внесення застави.

Як повідомляло QHА, росіянина Віктора Агєєва, затриманого у зоні бойових дій на Донбасі, після суду можуть обміняти на українського журналіста Романа Сущенка, утримуваного в Росії.

ФОТО: Фейсбук прес-служби СБУ

QHA