СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -


Російська установа "Другий центр замовника-забудовника військ Національної гвардії Російської Федерації" відкрило конкурс на будівництво військової частини в Севастополі.

Вартість проекту - понад 4 мільярдів рублів. Гроші повинна надати Росія.

Військову частину хочуть побудувати за 4 роки.

Проект планують виконувати поетапно. На 2018 рік виділили 447,79 мільйонів рублів, на 2019 рік — 253,34 мільйона, 2020 року — 700 мільйонів, 2021 року — 2,64 мільярди.

Комплекс будівель для військових буде перебувати в районі вулиці 2-ій Бастіонній.

Причому поряд з цією ділянкою розташована школа.

 


Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в ООН, що Росія мілітаризує окупований Крим для розгортання ядерної зброї на півострові.

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що Росія продовжує готувати військову інфраструктуру в анексованому Криму для розміщення ядерної зброї.

Раніше лідер кримськотатарського народу, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв запропонував ПАРЄ створити комісію з розслідування можливого розміщення Росією ядерної зброї в Криму.


Джемілєв закликав ввести додаткові санкції проти Росії, оскільки розміщення ядерної зброї становить небезпеку не тільки для Європи, але і для всього світу.

 


Джерело: ForPost

QHA