ДОНЕЦЬК (QHA) -

Російська Федерація послала на окуповану територію Донбасу медичну комісію для виявлення алко- і наркозалежних російських офіцерів і бойовиків. Про це за допомогою сторінки в Фейсбук повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Стверджується, що в результаті перевірок кілька командирів терористів були відсторонені від служби.

— Для запобігання зростанню правопорушень на території окупованого Донбасу з вини російських військовослужбовців у результаті вживання ними спиртних напоїв та наркотичних речовин до складу комісії додатково включена група медичних фахівців для проведення поглибленої медичної перевірки всього командного складу і виявлення серед російських офіцерів алко- і наркозалежних. Станом на 13 квітня, за результатами перевірки вже відсторонені від виконання службових обов'язків кілька російських офіцерів полку.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 9 квітня в селі Хрещатицьке (район Новоазовська) бойовики в стані алкогольного сп'яніння жорстоко побили цивільних осіб. Один із побитих помер у лікарні від отриманих травм. Місцеві жителі, обурені діями російських військовослужбовців, зібралися на стихійний мітинг з вимогою неупередженого розслідування і покарання винних. Силами спеціального підрозділу «МВС ДНР» мітинг був локалізований, а найбільш активні його учасники — взяті під варту.

ФОТО: інтернет

QHA