БЕЙРУТ (QHA) -

Росія збиватиме ракети США у разі військових дій в Сирії. Про це заявив посол Росії у Лівані Олександр Засипкін.

За його словами, усі випущені американцями ракети будуть перехоплені сирійськими ПРО, а по точках запуску будуть нанесені удари.

— Росія буде виконувати заяву свого президента, пов'язану з будь-агресією США щодо Сирії, збиваючи американські ракети і завдаючи ударів по джерелах вогню. Якщо американці вдарять ... їхні ракети будуть збиті, а також джерела, з яких ці ракети будуть випущені, — зазначив дипломат.

Як писало QHA, Рада Безпеки ООН не підтримала російський варіант резолюції щодо хімічних атак у Сирії.

QHA повідомляло, що в адміністрації президента США Дональда Трампа обговорять введення нових санкцій проти Росії за хімічну атаку в Сирії.

США також розглядають варіант міжнародної військової відповіді на хімічні атаки в сирійському місті Дума. Так, удари можуть нанести по авіабазі сирійських військово-повітряних сил в Дуймарі та аеродрому Хмеймім.

Нагадаємо, щонайменше 150 людей загинули у місті Дума в сирійській провінції Східна Гута через отруєння токсичним газом. У результаті хімічної атаки постраждало понад 1000 осіб. Причиною отруєння називають газ зарин, який був у бочковій бомбі, скинутої з гелікоптера.

Джерело: Аль-Манар

QHA