РИГА (QHA) -

На цьому тижні Російська Федерація проведе ракетні стрільби у винятковій економічній зоні Латвії. Про це заявив директор департаменту воєнно-суспільних відносин Міністерства оборони Латвії Каспар Галкін.

— Росія знову планує організувати ракетні стрільби в ексклюзивній економічній зоні Латвії в Балтійському морі з 17 — 19 квітня, — зазначив він.

За його словами, Національні збройні сили Латвії працюватимуть у повсякденному режимі і використовуватимуть для спостереження судна і радари.

На запитання, чи є у Латвії можливість збити ракету, якщо вона небезпечно відхилиться від заданого курсу, Галкін відповів, що не коментуватиме це запитання. Він зазначив, що за безпеку відповідає організатор стрільб, у цьому випадку Росія. Збройні сили Латвії чекають від Росії дотримання усіх норм безпеки.

Раніше повідомлялося, що 3 квітня в окупованому Криму в Керчі розпочалися навчання російських окупантів на Керченському мосту. У навчаннях взяли участь силовики з ФСБ, МВС, МНС, Міноборони РФ, кораблі Чорноморського флоту і Росгвардії.

11 квітня російські екіпажі кораблів Кримської військово-морської бази провели навчання з відпрацювання комплексу заходів зі встановлення мінних загороджень і боротьби з мінною небезпекою.

Джерело: LSM.lv

QHA