КИЇВ (QHA) -

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що РФ прискореними темпами мілітарізірує окупований Крим: з часу окупації півострова вдвічі збільшене угруповання військ і вп'ятеро — кількість озброєнь.

Про це Муженко повідомив під час спільного засідання військово-наукової ради ЗСУ і Національної академії наук України у Києві, передає УНІАН.

Йде прискорена мілітаризація Криму. У порівнянні з періодом, який передував російській окупації, чисельність угруповання противника на півострові зросла майже вдвічі, а кількість озброєнь  майже вп'ятеро.

За словами Муженко, істотно посилено потенціал Чорноморського флоту РФ.

Він (Чорноморський флот,  ред.) налічує більше 30 кораблів, 6 ракетних катерів, 5 підводних човнів, один фрегат і 3 підводні човни, які мають на озброєнні сучасні ракетні комплекси типу «Калібр», які можуть бути оснащені ядерними боєприпасами. Радіус дії  1,5 км з ядерними боєголовками і 2 тис. 250 км  зі звичайним спорядженням.

Як повідомляло QHA, Міноборони РФ розпочало перевірку системи матеріально-технічного забезпечення військ в окупованому Криму. Задля цієї мети до Криму прибув заступник міністра оборони Росії.

ФОТО: інтернет

QHA