МОСКВА (QHA) -

 

Близько 20 нових підрозділів, а саме — взводів військової поліції, Росія сформує з 1 грудня в складі військових частин Південного військового округу (ЮВО), в тому числі — і на території окупованого Кирму.

Про це повідомили в прес-службі ЮВО.

— Взводи військової поліції формуються в мотострілкових, танкових з'єднаннях на території Ростовської, Волгоградської областей, в республіках Дагестан, Карачаєво-Черкесія та Північна Осетія, — відзначили в прес-службі.

У ці підрозділи відібрали понад 350 російських військовослужбовців. Вони пройшли програми перепідготовки у навчальному центрі військової поліції у Владикавказі.

Нові підрозділи з'являться у військових частинах морської піхоти та берегової оборони Чорноморського флоту, які дислокуються в Криму та Севастополі.

Військових будуть залучати до патрулювання територій військових частин і всередині військових містечок, а також до служби на КПП та в гарнізонних вартах.

 


QHA повідомляло, що російська установа "Другий центр замовника-забудовника військ Національної гвардії Російської Федерації" відкрило конкурс на будівництво військової частини в Севастополі. Вартість проекту становить понад 4 мільярди рублів. Гроші на нього повинна виділити Росія. Частину будівель хочуть побудувати до 2021 року.

 


Джерело:
Крыминформ

Фото: Енисейская правда
 

QHA