КИЇВ (QHA) -

Російські прикордонники в Азовському морі не пропускають судна через Керченську протоку. Про це повідомив координатор проекту «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко на своїй сторінці у Facebook.

— РФ змінює тактику. Або відпрацьовує нову методику. Або не підвезли солярку для катерів ФСБ. Або просто знущається ... Як з омбудсмена Денісової.

Так, турецький балкер BEHCET C, який прямує з Маріуполя у Мольфальконе (Італія), очікує дозволу на проходження Керченської протоки вже близько чотирьох діб.

— Український суховантаж MEDNOGORSK прямує з вантажем з Маріуполя до Одеси (його не пропускають) з 08:00 мч 25.06.18 (дві доби), турецьке EREN C вийшло з Маріуполя у Дішкілеси (Туреччина), чекає з 16:00 мч 25.06.18.

Усього в так званій черзі у Керченській протоці стоїть шість суден, які прямують з вантажем з Маріуполя і Бердянська, ще три — на прохід до Азовського моря.

— З них ліванський балкер ASTORIA, який вирушив до Маріуполя, очікує на дозвіл вже з 13:00 мч 25 червня. Такі терміни в рази перевищують звичайні.

QHA повідомляло, що прикордонники ФСБ Росії затримали в Азовському морі болгарський суховантаж і турецький балкер. Турецький балкер прямував до Єгипту, а болгарський суховантаж — у Стамбул.

QHA