КИЇВ (QHA) -

Російські окупаційні війська на Донбасі вчинили атаку на український прикордонний наряд протитанковою керованою ракетою.

Як повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил (ООС), ракету випустили з боку тимчасово окупованої території України.

За даними ООС, особовий склад і техніка прикордонного наряду не постраждали.

— 20 липня від одного з прикордонних нарядів зі складу Об'єднаних сил, який здійснює прикриття відділу прикордонної служби "Сартана", надійшло повідомлення про вибух поблизу них протитанкової керованої ракети, яку випустили з боку тимчасово окупованої території України. Прикордонники одразу ж вжили заходів щодо організації безпеки життю і здоров'ю особового складу і цивільного населення, організували спостереження, — йдеться у повідомленні.

В ООС нагадали, що ворог часто вдається до таких провокацій не тільки у відношенні до військових. Так, у травні російські окупанти двома протитанковими керованими ракетами обстріляли КПВВ "Гнутове" у той час, коли мирне населення оформляло документи для перетину лінії розмежування.

Нагадаємо, за минулу добу, 19 липня, бойовики 18 разів порушили режим тиші, у результаті чого один військовослужбовець Операції Об'єднаних сил (ООС) дістав поранення.

QHA