ЕР-РІЯД (QHA) -

Саудівська Аравія готова створювати ядерну зброю, якщо Іран перезапустить свою програму. Про це заявив глава МЗС арабської країни Адель аль-Джубейр.

На питання про те, що зробить його країна, якщо Іран відновить свою ядерну програму, аль-Джубейр сказав, що зробить усе можливе, щоб захистити «своїх людей. Ми ясно дали зрозуміти, що якщо Іран отримає ядерний потенціал, ми зробимо те ж саме».

На прохання роз'яснити, чи означає це, що королівство буде працювати, щоб розвинути свій власний ядерний потенціал, аль-Джубейр сказав: «Це те, що ми маємо на увазі». Він також високо оцінив вчорашню заяву президента США Дональда Трампа про те, що американці припинили ядерну угоду Ірану.

Раніше повідомлялося, що США вийшли з угоди щодо ядерної програми Ірану і відновлюють санкції проти Тегерана.

QHA повідомляло, що президент Франції Еммануель Макрон заявив, що якщо Дональд Трамп ухвалить рішення вийти з ядерної угоди з Іраном, може розпочатися війна на Близькому Сході.

Раніше про загрозу початку нової війни заявляли і екс-міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габрієль, і діючий глава МЗС Люксембургу Жан Ассельборн.

Джерело: CNN

QHA