КИЇВ (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) блокували кібератаку на дипломатичне відомство однієї з країн-членів НАТО. Про це повідомили у прес-службі СБУ на своїй сторінці у Facebook.

— Співробітники Служби безпеки України блокували кібератаку на дипломатичне відомство однієї з країн-членів Північноатлантичного альянсу через несанкціоноване використання інформаційних ресурсів Міністерства охорони здоров'я України, — йдеться у повідомленні.

Так, правоохоронці задокументували порушення правил захисту інформації посадовими особами одного держпідприємства МОЗ. Через це зловмисники отримали доступ до інформаційно-телекомунікаційних систем держустанови і спробували провести кібератаки на іноземне дипвідомство.

— За результатами перевірки керівництво МОЗ України вирішило звільнити генерального директора зазначеного держпідприємства. Зараз йому оголошено про підозру у вчиненні злочину.

Нагадаємо, організатори зимової Олімпіади у південнокорейському Пхенчхані заявили, що на системи Ігор під час церемонії відкриття вчинили кібератаку. Системи Ігор, включаючи інтернет і телевізійні послуги, постраждали від злому, проте не скомпрометували якусь критичну частину їхніх операцій.

QHA