КИЇВ (QHA) -

У рамках обміну заручниками українська влада готова віддати понад 200 осіб. Про це на зустрічі з журналістами заявив голова Служби безпеки Василь Грицак, передає «Інтерфакс-Україна».

— Коли буде обмін? Я хочу, щоб він був сьогодні, завтра. Ми підготували до обміну, скажу правду, готові обміняти понад 200 осіб, які висловили таке бажання... Готові зробити це в найкоротші терміни.

За словами Грицака, Петро Порошенко готовий підписати відповідний указ, а СБУ — зробити обмін. Але керівник відомства підкреслив, що навколо питання обміну є багато спекуляцій:

— Чим більше політизувала Москва... тим складніше стало міняти.

Глава СБУ також додав, що в Україні відбуває покарання в місцях позбавлення волі за вчинення антиукраїнської та терористичної діяльність велика кількість осіб.

— Коли до них приходили... і говорили, що, наприклад, донецька сторона пропонує вам через механізм помилування... вас повернемо на Донбас в обмін на повернення наших бійців з того боку, дуже багато людей відмовилися повертатися до «ЛНР/ДНР». Це дуже показово насправді. Вони кажуть: ні, ми краще відбудемо свій термін і не повернемося назад.

Нагадаємо, у результаті підриву автомобіля в Маріуполі загинув співробітник Служби безпеки України полковник Олександр Хараберюш.

ФОТО: інтернет

QHA