КИЇВ (QHA) -

Правоохоронці заочно повідомили про підозру двом так званим "заступникам міністра внутрішніх справ ЛНР" і оголосили їх у розшук. Про це сьогодні, 2 квітня, заявили у прес-центрі Служби безпеки України.

Було встановлено, що у 2014 році двоє жителів Луганська — дільничний інспектор і звільнений оперуповноважений місцевого райвідділу міліції — приєдналися до бойовиків ОРЛО, де зараз керують "МВС".

— Оперативники спецслужби задокументували факти здійснення ними незаконного переслідування українських громадян, участі в придушенні опору терористам з боку цивільного населення і сприяння бойовикам ОРЛО у протидії силам антитерористичної операції, — повідомили у прес-центрі.

Правоохоронці інкримінують їм вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (керівництво терористичною групою або організацією).

На сайті "МВС ЛНР" повідомляється, що у "глави" цього "відомства" Ігоря Корнета є два "заступника" — Михайло Параскєєв, який займається безпекою, і Юрій Говтвін, завідувач тиловим забезпеченням.

Ще двоє виконують обов'язки "заступників". Це — Роман Ведмеденко і "заступник-начальник кримінальної поліції" Михайло Ваховський.

Нагадаємо, 31 березня співробітники правоохоронних органів оголосили про підозру капітану кримського судна "НОРД". Його звинувачують у порушенні порядку в'їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України. Капітану повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 332-1 КК України, за вчинення якого передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

QHA