КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України повідомила про підозру в державній зраді екс-начальнику Державної виконавчої служби Криму, який вирішив приїхати до Києва, повідомляє прес-служба СБУ.

— Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України колишньому начальнику Державної виконавчої служби АР Крим. Під час досудового слідства правоохоронці встановили, що чиновник повністю усвідомлював, що починаючи з лютого 2014 року територія АР Крим та місто Севастополь тимчасово не підконтрольні органам влади України, — йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, у квітні 2014 року, після прийняття присяги судових приставів Російської Федерації, Ященко був призначений в.о. заступника начальника управління Федеральної служби судових приставів Росії по Криму.

— Співробітники СБУ отримали інформацію, що чиновник вирішив приїхати на материкову Україну після проблем на тимчасово окупованому півострові. Правоохоронці встановили його місцезнаходження в Києві та оголосили про підозру у вчиненні злочину. Зараз вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, — повідомляє СБУ.

Як писало раніше QHA, про пред'явлення підозри Олександру Ященку журналістам у Києві вчора повідомив прокурор АРК Гюндуз Мамедов.

ФОТО: інтернет

QHA