КРАСНОГОРІВКА (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України вилучили боєприпаси російського походження в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

За повідомленням прес-служби СБУ, на околиці села Троїцького на Луганщині правоохоронці виявили дві протипіхотні міни ПМН-2 радянського виробництва. Відповідно до Оттавського договору, а саме «Конвенції про застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їхнє знищення», дані боєприпаси заборонені для використання у військових конфліктах.

Росія, на відміну від України, відмовилася підписати згаданий документ. За інформацією СБУ, міни поставляються бойовикам так званої «ЛНР» з території РФ.

Також у районі міста Красногорівки в Донецькій області оперативники спецслужби вилучили гранату РГО з запалом, вироблену в Росії у 1995 році.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Міноборони РФ сподівається приховати від міжнародної спільноти поставки озброєння каральним військам на Донбасі, представляючи техніку і боєприпаси як утилізовані. Програма російської так званої утилізації включає майже 10 тисяч одиниць бронетанкової техніки і 21,5 тисячі одиниць артилерійського озброєння.

ФОТО: СБУ

QHA