КИЇВ (QHA) -

Вчора, 20 грудня, співробітники контррозвідки СБУ викрили чиновника секретаріату Кабміну у діяльності в інтересах спецслужб Росії.

Про це заявили у прес-службі СБУ.

— Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час тривалого закордонного відрядження. Оперативники СБУ задокументували, що чиновник за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв'язку, сказано у повідомленні.

Правоохоронці затримали ворожого агента на робочому місці за сприяння керівництва українського уряду в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу. Затриманому вже оголошено підозру у вчиненні злочину.

Нагадаємо, раніше у Рівному затримали російського шпигуна. Як повідомляють співробітники СБУ, затримання російського агента відбувалося в обласному центрі. Наразі подробиці не розголошуються, оскільки це може перешкодити слідству.

Відомо, що уродженець Рівненщини у березні минулого року перебував у Донецькій області, де і був завербований російськими спецслужбами. Його метою була розвідувально-підривна діяльність на території Рівненської області.

QHA