ВАШИНГТОН (QHA) -

Сенат США схвалив раніше проголосований Палатою представників закон про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони", підтримавши виділення 250 млн доларів допомоги Україні у сфері безпеки. Про це повідомляє посольство України в США. Із зазначеної суми 50 млн доларів мають направити на летальні види озброєнь.

У документ включено основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", що передбачає допомогу Україні в посиленні захисту від кібератак, організацію безпеки комп'ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності від російських інформаційних і комунікаційних технологій, сприяння участі у програмах обміну інформацією.

— У затвердженому Сенатом документі підтверджується прихильність Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною і США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримки співпраці Української держави з НАТО, — підкреслили у посольстві.

"Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони" набуде чинності після підписання його президентом США.

QHA писало, що у Конгресі США представили проект консолідованого закону про бюджетні асигнування на 2018 рік, в якому заклали збільшення допомоги Україні. Повідомлялося, що США можуть виділити Україні допомогу в розмірі 620 млн 700 тисяч доларів. Це на 50 млн доларів більше, ніж у минулому році.

QHA