ДОНЕЦЬК (QHA) -

Систематична невиплата заробітної плати змусила шахтарів, які проживають на непідконтрольній Україні території, направити на адресу «міністерства вугільної промисловості ДНР» колективне звернення з вимогою вирішити цю проблему і довести суму виплат до розміру українських. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

— У даний час у містах тимчасово окупованих територій Донецької (Донецьк) і Луганської (Луганськ, Алчевськ, Сорокине, Довжанський) областей відзначається зростання дефіциту паливно-мастильних матеріалів. Зокрема, бензин марки А-95 відпускається виключно за талонами, а в окремих випадках не більше 10 літрів на транспортний засіб. Місцеве населення намагається вирішити зазначену проблему через особисті знайомства з представниками «силових структур», купуючи паливо з їхніх запасів, — також сказано в повідомленні.

Відзначається продовження зупинки виробничої діяльності вугледобувних підприємств, працівників яких відправляють у вимушені неоплачувані відпустки. З 17 квітня цього року почалося переведення шахт ДП «Макіїввугілля» у режим водовідливу. Припинена також робота шахт ім. Засядька і Скочинського через завантаженість складів при відсутності схем збуту продукції.

ФОТО: інтернет

QHA