КИЇВ (QHA) -

 

Російсько-окупаційні війська стягують важку артилерію і танки до Донецька перед "виборами" в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Про це повідомляється в звіті спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, передає прес-центр операції Об'єднаних сил в Facebook.

У Донецьку зафіксували 27 танків Т-72, ​​дві самохідні гаубиці «Гвоздика», одну самохідну гаубицю 2С19, 32 БМП та шість бронетранспортерів.

Бойовики заявляють, що стягують техніку, щоб "забезпечити вільне волевиявлення громадян ДНР" під час проведення псевдовиборів, які призначені на 11 листопада.

 


Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що Росія офіційно має намір визнати результати "виборів" на окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Україна під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську піднімала питання скасування псевдовиборів, а також їхнього невизнання.

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер підкреслив, що проведення виборів на окупованих територіях Донбасу нелегітимне.

 

QHA