КИЇВ (QHA) -

Авіація і протиповітряна оборона, які входять до складу Об'єднаних сил, провели тренування, під час якої відпрацювали захист у напрямку Азовського моря. Про це повідомили у прес-службі штабу операції Об'єднаних сил (ООС) на сторінці у Facebook.

Так, у тренуванні взяли участь винищувач, штурмова і транспортна авіація Збройних Сил України (ЗСУ), армійська авіація Сухопутних військ, частини і підрозділи зенітних ракетних військ, протиповітряна оборона, підрозділи радіотехнічних військ, а також сили радіоелектронної боротьби і розвідки ЗСУ.

Сили ООС, в основному, відпрацювали ведення радіолокаційної розвідки, прорив системи ППО, удари штурмовою авіацією по надводних і морських цілях, перехоплення і знищення винищувальної авіації повітряних цілей, знищення повітряних цілей підрозділами зенітно-ракетних військ.

QHA повідомляло, що штаб ООС показав навчання ЗСУ в разі загрози з моря. Тренування провели за наказом Командувача об'єднаними силами генерал-лейтенанта Сергія Наєва. ЗСУ відпрацювали знищення умовних противників у морі й на узбережжі.

QHA