СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Близько трьох тисяч кримчан призвуть на службу до лав російської армії під час осінньої призовної кампанії. Про це повідомив "військовий комісар" Криму Олег Єрмілов.

За його словами, вперше кримські юнаки служитимуть на Північному флоті.

— Цього разу географія служби наших призовників буде трохи ширшою. Це традиційно Чорноморський флот, знову ж Південний військовий округ, тому що ми до нього відносимось, Західний військовий округ. Уже додається Північний флот — наші призовники проходитимуть службу в Сєвероморську.

При цьому, під час нинішньої призовної кампанії за межі Криму відправлять понад дві тисячі осіб.

Єрмілов зазначив, що під час весняної призовної кампанії перед комісаріатом було поставлено завдання призвати на службу 2 300 жителів півострова. Кримських призовників направили на Чорноморський флот, у Південний, Західний і Центральний військові округи.

 

Раніше російський депутат, член Ради Федерації від анексованого Криму Ольга Ковітіді запропонувала збільшити кримським призовникам грошові допомоги. Ковітіді вважає, що таким чином підвищиться мотивація кримчан проходити військову службу в російській армії.

Як повідомляла Кримська правозахисна група, Росія посилила переслідування кримчан за ухилення від служби в армії Росії. Від початку окупації в «судах» анексованого півострова зареєстровано понад 35 кримінальних справ за ухилення від служби в російській армії.

Прокуратура Автономної Республіки Крим просить жителів окупованого Криму повідомляти про факти отримання повісток для проходження служби в армії Російської Федерації.

 

Джерело: Крыминформ

QHA