МАРІУПОЛЬ (QHA) -

У порівнянні з попереднім звітним періодом, СММ констатує зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях, повідомляється в звіті місії.

Зокрема, Місія зафіксувала близько 50 вибухів у Донецькій області, у тому числі в районі Світлодарська — 36 вибухів невизначеного походження, а також близько 50 черг зі стрілецької зброї

У Луганській області зафіксовано всього три вибухи — у районі міста Попасного та в околицях Станиці Луганській.

Спостерігачі також повідомили, що представники «ДНР» не пустили патруль місії у район смт Сєдове (33 км на північний схід від Маріуполя), який контролюють бойовики, оголосивши селище «прикордонною зоною з особливим статусом пропуску».

— На блокпосту бойовиків троє озброєних чоловіків у формі військового типу в агресивній формі вимагали, щоб патруль Місії покинув цей район, — повідомляється в звіті СММ.

Крім того, у непідконтрольних Україні районах Місія, як і раніше, констатувала наявність 9 реактивних систем залпового вогню (РСЗВ, БМ-21 «Град», 122 мм) і 1 танка (Т-64).

Як повідомляло QHA, з початку 2017 року і станом на 25 травня СММ ОБСЄ підтвердила 225 випадків жертв серед цивільного населення по обидві сторони лінії зіткнення на Донбасі, з яких 44 загиблих і 181 поранений.

ФОТО: інтернет

QHA