КИЇВ (QHA) -

Кількість жертв військової агресії РФ на Донбасі серед цивільного населення з початку року склала 74 людини, з яких 18 загинуло.

Такі останні дані оприлюднила у своєму звіті Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні.

— Тривале насильство спричинило низку жертв серед цивільного населення, а саме: загинуло 6 осіб, зазнали поранень 17 осіб (з 16 по 29 квітня). Таким чином, загальна кількість підтверджених СММ жертв серед цивільного населення з початку року досягла 74 осіб, зокрема, 18 загиблих.

Варто зазначити, що з початку цього року кількість жертв серед мирного населення на Донбасі майже втричі менша, ніж в січні-квітні торік, і дещо менша, ніж за перші місяці 2017 року. Так за станом на 25 травня 2017 року СММ ОБСЄ підтвердила 225 випадків жертв серед цивільного населення, з яких 181 поранених і 44 загиблих; за аналогічний період 2016 року було зафіксовано 107 мирних жертв, з яких 84 поранених і 23 загиблих.

Раніше повідомлялось, що 25 квітня російські окупаційні війська обстріляли автобус, який перевозив працівників компанії «Вода Донбасу», внаслідок чого було поранено п'ятеро людей і було тимчасово зупинено роботу ДФС.

QHA