КИЇВ (QHA) -

Співробітники Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ помітили розвантаження п'яти білих вантажівок, на одній з яких був напис: «Гуманітарна допомога від Російської Федерації», на території військового об'єкта в Луганську. Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ.

— В Луганську на території об'єкта на вул. Руднєва, 2а, який, за нашими даними, використовується збройними формуваннями, члени патруля Місії бачили п'ять білих вантажівок, які розвантажували чоловіки в робочій формі синього кольору без видимих ​​знаків розрізнення, при цьому вміст вантажів розглянути не вдалося. На одній з вантажівок був напис «Гуманітарна допомога від Російської Федерації», у той час як на інших транспортних засобах ніяких написів не було, — йдеться у повідомленні.

В СММ відзначили, що бойовик вимагав від співробітників місії залишити пункт пропуску, через який проїжджала колона.

— На пункті пропуску неподалік від Ізварине чоловік в одязі військового типу в двох окремих випадках сказав, щоб спостерігачі від'їхали далі від цього пропуску — спочатку на 200 метрів, а пізніше на 500 метрів.

Пізніше СММ помітила, як колона з 11 вантажівок виїхала з України біля населеного пункту Ізварине.

QHA повідомляло, що влада Росії відправила на окуповані території Донбасу черговий, 77-й за рахунком "гуманітарний конвой". Як стверджують в російському МНС, колони доставлять жителям Донбасу більше 400 тонн нібито "гуманітарних вантажів, у складі яких — дитячі продуктові набори та обладнання для проведення аварійно-рятувальних робіт".

QHA