КИЇВ (QHA) -

Співробітники Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ вивчають обставини обстрілу групи підлітків у Горлівці. Про на прес-конференції в УКМЦ повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг, передає коресподент QHA.

— СММ знає про інцидент у Горлівці. Наразі наші патрулі продовжують уточнювати його обставини, — зазначив він, коментуючи вчорашнє повідомлення штабу операції Об'єднаних сил (ООС) про те, що в окупованій Горлівці бойовики обстріляли групу підлітків, у результаті чого декілька дітей дістали поранення.

У той же час, Хуг не повідомив додаткових деталей про інцидент, які є у наявності СММ.

Хуг також зазначив, що від початку року на кінець липня СММ ОБСЄ підтвердила 161 жертву серед цивільного населення у зоні конфлікту на Донбасі, серед яких 29 загиблих і 132 поранених.

QHA повідомляло, що у Горлівці російські окупанти відкрили вогонь по групі підлітків, у результаті чого декілька з них отримали поранення. Речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк заявив, що на окупованих територіях непообинокі випадки неправомірних дій з боку російських військових щодо місцевих жителів.

Фото: Комсомольская правда

QHA