КИЇВ (QHA) -

Українська армія з 2014 року отримала від держконцерну "Укроборонпром" 18 615 одиниць військової техніки і озброєння, з яких 6 025 — абсолютно нові і модернізовані зразки. Про це сьогодні, 21 лютого, заявили у прес-службі держконцерну.

Зазначається, що "Укроборонпром" повністю виконав всі державні оборонні замовлення, направивши до військових частин бронетехніку, літаки, вертольоти, системи протиповітряної оборони, артилерійські системи, ракетне озброєння та іншу зброю.

Слід нагадати, що в найскладніші часи напружених боїв фахівці "Укроборонпрому" працювали безпосередньо в зоні АТО у складі виїзних ремонтних бригад, реанімуючи понівечену в боях техніку. Силами цих бригад у польових умовах відремонтовані більше двох тисяч одиниць техніки, сказав екс-глава концерну Роман Романов.

Також з 2014 року єдиним вектором розвитку всіх підприємств "Укроборонпрому" став перехід на стандарти НАТО. Україна вже має озброєння, яке максимально адаптоване до прийнятих в Альянсі критеріїв. В першу чергу це стосується авіації та бронетехніки.

І якщо 2014 року армія отримувала озброєння, якого ледь вистачало на один взвод, то тепер "Укроборонпром" передає техніку батальйонними комплектами, заявили у прес-службі.

Нагадаємо, Харківський завод ім. Малишева, який входить до складу державного концерну "Укроборонпром", продав 2017 року військової техніки більш ніж на 3 млрд грн, що є рекордом для підприємства. Такий результат був досягнутий завдяки 100% виконання заводом усіх поставлених завдань вчасно, зокрема завершення планових відправок танків «Оплот» до Таїланду.

QHA