ЛУГАНСЬК (QHA) -

Командир 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади Збройних сил України Владислав Клочков повідомив деталі захоплення в полон диверсантів так званої «ЛНР» в районі населеного пункту Жолобок Луганській області. Заява опублікована на сторінці бригади у Facebook.

За словами командира, бойовиками керував кадровий російський офіцер у званні капітана Щербак Олександр Олександрович з позивним Алекс. Він же виконував обов'язки інструктора розвідроти.

Обійшовши ворога і маючи тактичну перевагу, наші військовослужбовці запропонували противнику скласти зброю без бою, гарантуючи життя і безпеку. Однак командир групи і снайпер здійснили спробу збройного опору і були ліквідовані ув ближньому вогневому бою, але «Не ножами, сокирами або списами, як подали це окремі ЗМІ», — наголосив командувач 93-ї ОМБр полковник Владислав Клочков.

Згідно з повідомленням, сапер, снайпер і двоє кулеметників бойовиків затримані. Серед них є ще один громадянин РФ — 22-річний житель Алтайського краю.

Цікаво, що ватажки бойовиків відмовилися від своїх бійців, заявивши, що це нібито «курсанти Харківського інституту МВС».

Як бойовий трофей українськими військовим взято зброю, яке перебуває на озброєнні російської армії: гвинтівка СГД 1994 року випуску з пластмасовими прикладом і цівкою, спорядження нового зразка, розроблене спеціального для російських диверсійних груп, та інше.

Нагадаємо, кілька днів тому з'явилася інформація про те, що сили АТО нейтралізували диверсійно-розвідувальну групу терористів так званої «ЛНР», яка діяла в районі населеного пункту Жолобок Луганській області.

ФОТО: Facebook 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади Збройних сил України

QHA