ЄРЕВАН (QHA) -

 

У Вірменії стартували спільні з Росією військові навчання. Про це заявив голова прес-служби Південного військового округу РФ Вадим Астаф'єв.

Маневри проводять на полігоні Баграмян. У навчаннях беруть участь більше 1 тисячі чоловік, залучено близько 200 одиниць військової техніки.

Особливу увагу планується приділити оцінці дій підрозділів та їхніх командирів з досвіду сучасних збройних конфліктів.

— Під час міжнародних навчань командири мотострілкових підрозділів у взаємодії з артилерійськими, танковими, розвідувальними, інженерними та підрозділами зв'язку за підтримки оперативно-тактичної та армійської авіації відпрацюють завдання з пошуку, блокування та знищення умовного противника, — сказав Астаф'єв.

Головний розіграш навчально-бойових дій з проведенням етапів бойових стрільб для об'єднаного угруповання військ проведуть з 8 – 13 жовтня.

 

Раніше прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що існує "дуже велика ймовірність війни" у Карабасі. Вірменський лідер закликав РФ вплинути на Азербайджан, щоб Баку не відновив свій суверенітет над Карабахом. Будучи лідером протестного руху Вірменії, Пашинян заявляв, що "Азербайджан потрібно змусити повернутися до "конструктивного поля з врегулювання карабаського конфлікту".

 

Джерело: ТАСС

QHA